cropped-img_8745.jpg

Na co se často ptáte?

Na této stránce najdete i ty nejčastější otázky, které případnií zájemci mají. Pokud máte ještě jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat na info@alvareal.cz. Rádi Vám odpovíme. 🙂

Jak často budu chodit do kanceláře?
To nejde takto jednoduše říct – ze začátku bude kancelář Váš středobod, kde se budete zaučovat, poté už to bude místo schůzek s klienty a s ostatními kolegy. Makleřina je zejména práce v terénu – s lidmi na prohlídkách a při náborech. Není důležité, kolik hodin prosedíte v kanceláři, ale jak efektivně zvládnete pracovat.

Jak dlouho mi bude trvat, než prodám svou první nemovitost?
Tak dlouho, jak sami budete chtít. Tohle záleží čistě na Vaší snaze a schopnostech. Ze začátku ale počítejte s velkou podporou od kanceláře, nemusíte se bát, že byste v ALVA REAL byli na něco sami.

Nemám v oboru realit žádné znalosti a zkušenosti, mám vůbec šanci stát se u Vás makléřem?
Pokud se rádi učíte nové věci, umíte být aktivní a dokážete na sobě pracovat, není nic nemožné. Zajímá nás více přístup a osobnost, než papírové znalosti. Všechno se dá naučit, ale musíte to chtít.

Proč bych měl být makléřem zrovna v ALVA REAL? Jsou větší a známější realitky.
Volba je na Vás – my Vám můžeme slíbit přátelské prostředí rodinné firmy, kde si pomáháme a nesoupeříme spolu na úkor kvality našich služeb. Makléři se nám tu nesřídají, naopak si zakládáme na loajalitě a věrnosti. Protože jsme malá firma, hodně nám záleží na spokojených klientech, kteří nám dělají tu nejlepší reklamu. Práce nemá být stresem, ale radostí a místem, kde se dělá něco smysluplného. Výše Vašeho výdělku pak nezáleží na tom, jak je kancelář velká, ale jak jste vy sami šikovní a iniciativní.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz – pište na info@alvaral.cz