image (1)

Staňte se realitním makléřem!

Chcete změnu? Umíte být sám sobě šéfem? Rádi byste se dozvěděli o profesi realitního makléře víc? Sepsali jsme pro Vás vše, co potřebujete znát – od náplně práce realiťáka v ALVA REAL po nároky, které na takového člověka máme. Vyzkoušejte si ZDARMA test a zjistěte, jestli jste ten pravý pro nás a zda-li je práce v realitách to, co chcete.

test —>>>>                        MÁM NA TO? CHCI TO ZJISTIT!

Kdo jsme?

Ve světě realit se pohybujeme více než 17 let, víme tedy, jak to v tomto oboru chodí. Věříme v dlouhodobý prospěch pro všechny, proto jednáme na rovinu a nic netajíme. Rozhodně nepatříme mezi ty, kteří chtějí okamžitě zbohatnou. Moc dobře víme, že platí: „rychle nabyl, rychle pozbyl“. Naše práce nás baví a klienti si toho všímají. Vědí, že oni jsou tu ti podstatní.

Koho hledáme?

Ceníme si dlouhodobých vztahů, jak mezi makléři, tak mezi makléřem a klientem. Nehledáme ty, kteří se u nás chtějí pouze ohřát a jít dál. Chceme člena týmu a parťáka, který má cíle a vize. Nikoho netlačíme do rychlých výdělků a nechceme vysokou produkci na úkor klienta. Hledám někoho, kdo se rád vzdělává, komunikuje a umí hrát fér. Jak říká náš šéf „nedělej druhým to, co nechceš, aby oni dělali tobě“.

Co nabízíme?

Nabízíme rozhodně super práci, kterou ale spousta makléřů dělá špatně. Proto Vás zaučíme a poradíme Vám ve všem, co je potřeba. Začátky jsou těžké, to víme, proto jsme tu my jako tým, který Vás podpoří. Za ty léta praxe v realitách už víme, jak to chodí.

Jsme výzva a hledáme někoho, kdo se jí nebojí. My na oplátku zajistíme přátelské prostřední a spravedlivou odměnu za dobře vykonanou práci.

Chcete být naším makléřem? Chcete být součástí ALVA týmu? Pošlete tedy svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na jeden z níže uvedených kontaktů. Rási se s Vámi potkáme osobně.

ALVA REAL s.r.o, Štěpánská 6, Brno, 602 00,
David Vašíček, tel. 602/712407
e-mail: personalista@alvareal.cz

všichni.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *